Alapítványunk

Gyermekinkben A Jövő Alapítvány

3531 Miskolc serház u.1.

Tel: 06-46/412-965

Célja: a Miskolci Százszorszép Óvodában folyó óvodai nevelés alkalmankénti anyagi támogatása, az óvoda felszereltségének bővítése, új, korszerű eszközökkel.

Tevékenysége: gyarapítani az alapítvány vagyonát a jogszabályoknak megfelelően és mindent megteremteni annak érdekében, hogy a gyermekek, illetve az óvoda a leghatékonyabban működjön személyi, dologi és adminisztratív feltételekkel.

• az óvoda helyiségeiben a bútorzat javítása, újak vásárlása
  • az óvodai foglalkozásokhoz szükséges eszközök beszerzése
  • az udvar és termekben a játék-készlet fejlesztése
  • az épület karbantartása és az ehhez szükséges eszközök, anyagok beszerzése

A rendelkezésünkre álló alapítványi pénzösszegből eddig a következőket sikerült megvalósítani:

• 40 éves jubileumi műsorunk megszervezése,
  • az óvoda udvarán a kerítések melletti sövények telepítése,
  • gyermeknapi, karácsonyi játékok vásárlása,
  • a csoportok homokozójának felújítása,
  • gyermeki rendezvények finanszírozása,

Kérjük, hogy lehetőségük szerint az elkövetkező időkben is támogassák óvodánkat az Alapítványunkon keresztül is!

A befolyt pénzösszeget ezután is igyekszünk a gyerekek érdekeit szem előtt tartva hasznosan és takarékosan felhasználni.

Megköszönjük, ha adója 1%-át nekünk ajánlja fel!

Köszönjük, a kuratórium tagsága, az óvoda minden dolgozója és a gyerekek nevében!